ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram priznat da sam odusevljen brzinom kojom preko zaba internet bankarstva prebacujem sredstva na racun abacus brokera.. Treba im niti 3 dana[angry]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

nema šanse da se logiram pokušavam od 11 h kad je počela i to bezuspješno [cry][angry]

[b][/b]Nikad dosta!!![center][/center][color=blue][/color]


Moram priznat da sam odusevljen brzinom kojom preko zaba internet bankarstva prebacujem sredstva na racun abacus brokera.. Treba im niti 3 dana[angry]

posalji e-mail ili fax sa potvrdom transakcije i lova ce ti sjesti u roku odmah (10 min max)[wink]

two bad....milosh dead


mc2: ” ako ima neko iskustva sa abac@trade-om sa blackberry-ija ili nekog drugog web’n’walk uredjaja bio bi zahvalan ako bi podijelio ista. interesira me preglednost ili ako to uopce funkcionira… ” Otiđi na pbzinvestor podforum, tamo se priča o sličnoj tematici.

hvala. sad sam ih i zvao i teta mi je rekla da to ne fercera[censored]

two bad....milosh dead


Torrrente: ” Moram priznat da sam odusevljen brzinom kojom preko zaba internet bankarstva prebacujem sredstva na racun abacus brokera.. Treba im niti 3 dana[angry] ” posalji e-mail ili fax sa potvrdom transakcije i lova ce ti sjesti u roku odmah (10 min max)[wink]

Tnx Sir

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Opet gledalica pokazuje drugacije (starije) podatke od ostalih. Poslje 10:00 se to popravi. Covjek bi ocekivao da se prema kraju testnog perioda poprave, a ne pokvare.

Btw jel ima itko kava saznanja o modelima koji ce se primjenjivati poslje Nove godine?

I ništa još od najavljenog smanjenja refresha, i dalje je na 20 sekundi.

Jel ima netko da nema pristup gledalici jutros?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Jel ima netko da nema pristup gledalici jutros?

Radi mi ko sat![thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Burzomlat: ” Jel ima netko da nema pristup gledalici jutros? ” Radi mi ko sat![thumbsup]

Nije mi jasno.Koristim ovaj link i neće da mi otvori stranicu za logiranje
[cry]Vaš link

Može li mi netko copyrat link na kojem ima gledalicu?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Radi i meni bez problema

Evo sad proradilo…Očito je do mene (browser).[proud]
Mislio sam da stavljaju zimske gume na gledalicu…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close