10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


šta se da iščitat? [shocked]

Pa najednostavnije se da iščitati čije su prognoze bile dobre a čije loše.[tongue]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

wunderkind:

šta se da iščitat? [shocked]

Pa najednostavnije se da iščitati čije su prognoze bile dobre a čije loše.[tongue]


Sto se mene tice na dionicama je najvaznije je zaradit a za sve ostalo me ………………….Nek ja u 2008 napravim 35-40 % a za tablicu bas me briga a i pitanje je tko ima bas sve te dionice koje je naveo.Osobno nemam. Odo gledat Bonda ipak je on jedini pravi frajer[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

kolega ides …..cestitke i od mene….[thumbsup]

trčanje je zakon :)

Evo i ja sam bacio oko na tablicu; i posebno me zaintrigirao portfelj pokojnoga meda.
Kada ga opet pogledam; cini mi se da mu godinu dana unazad ne bi dao nikakve sanse da bude u gornjoj polovici; a zavrsio je na vrlo dobrom 11. mjestu.
Cestitke kolegi Ides, ali i svima koji su prebacili Crobex.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Jos jednom se zahvaljujem svima na čestitkama, vjerujte ljudi meni je to neočekivano!

Ove godine biti će još uzbudljivije jer nas je puno više u igri, pa neka najbolji pobijedi!

Evo sam primjetio da bih bio vrlo visoko u igri (cca 91% prinosa) sa svojim portfeljem, da sam ga na vrijeme prijavio (kasnio 25 dana :)). Naravno, imao sam i dosta bolju poziciju jer su neke dionice vec odradile dio rasta.
Nazalost u stvarnom ulaganju nisam imao bas toliko uspjeha tijekom godine (prinos cca 65%) zbog cestih pokusaja ‘jahanja na valovima’. Zato sam i promijenio strategiju ulaganja u zadnje doba; i razmislja se malo dugorocnije.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

A di je onaj poredak za 2008. godinu.

Radi li ga netko da se malo nasmijemo?

A sastaju li se one grupe forumaša na večerama još uvik?
Ili je nestalo para?

New Report

Close