10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko nije čestito kolegi bambiju na ovako lošem rezultatu, da čovjek ne povjeruje.
p.s ostavi se burze a uhvati motike

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Čestitke kolega Ideš [thumbsup][thumbsup]

Hvala ljudi svima na čestitkama, nemojte me previše hvalit mogao bi se umisliti [smiley]

Iskrene čestitke od mene i želje svim kolegama sa foruma da imaju minimalno ovakve prinose kao kolega Ideš.
Svakako zahvala Dejavu za svoj trud…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

cestitke….[thumbsup]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

I od mene iskrene čestitke kolege idesu i zahvala kolegi Dejavueu

bravi IDEŠ i bravo Dejavue na trudu!!!!

ja prognoziram crobex na 50 000…

oću i ja čestitke! [lol]

zanima me je li to realan portfelj od pobjednika(ideš)ili je to napisao 10 dionica onako ( bez veze ) jer vjerujem da je to portfelj sa manje likvidnim dionicama koji nije realan za ulagača


zanima me je li to realan portfelj od pobjednika(ideš)ili je to napisao 10 dionica onako ( bez veze ) jer vjerujem da je to portfelj sa manje likvidnim dionicama koji nije realan za ulagača

Portfelj je vrlo realan i sve su dionice manje-više likvidne. Osim toga sve sam imao ili imam u portfelju tijekom ove godine!

onda svaka čast , jer ja sam “jedva” na 68 %

bojan02:

zanima me je li to realan portfelj od pobjednika(ideš)ili je to napisao 10 dionica onako ( bez veze ) jer vjerujem da je to portfelj sa manje likvidnim dionicama koji nije realan za ulagača

Portfelj je vrlo realan i sve su dionice manje-više likvidne. Osim toga sve sam imao ili imam u portfelju tijekom ove godine!


bravo čovječe![thumbsup]

dan je pametniji od noći

New Report

Close