10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno, cestitke i od mene…
Svaka cast kolega!
I nick vam ima znacenje 😉
Idemo dalje[thumbsup]
IDES ide dalje[cool][proud]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Naravno, cestitke i od mene…
Svaka cast kolega!
I nick vam ima znacenje 😉
Idemo dalje[thumbsup]
IDES ide dalje[cool][proud]

Hvala. Mislim da ipak i ti zasluzujes znacajne cestitke, kao prvo osmislio si ovu igru, a kao drugo azurirao si tablice kroz citavu godinu!

Pozdrav!

Pridružujem se čestitkama[thumbsup]

iskrene čestitke kolegi Ides i neimaru Dejavu-cestit Bozic i svako dobro u 2008

Čestitke kolegi koji zna di ideš
iskreno želim da mu stvarni prinos bude još i veči [thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Čestitke kolegi ides!
U čast njegove pobjede pozivamo ga u Split na okupljanje forumaša – za njega iće i piće besplatno.
Savjete o dionicama mu nećemo davat jer ga možemo samo srozat pa nan ne preostaje ništa drugo nego da mu zapivamo!


iskrene čestitke kolegi Ides i neimaru Dejavu-cestit Bozic i svako dobro u 2008

Hvala ti! cestitke i tebi![thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Dejavue: ” Naravno, cestitke i od mene… Svaka cast kolega! I nick vam ima znacenje 😉 Idemo dalje[thumbsup] IDES ide dalje[cool][proud] ” Hvala. Mislim da ipak i ti zasluzujes znacajne cestitke, kao prvo osmislio si ovu igru, a kao drugo azurirao si tablice kroz citavu godinu! Pozdrav!

[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ides..cestitke od mene. hvala Dejavue. Sretan Bozic i Sretna Nova 2008. svima.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ides prijatelju, pokorio si tržište dionica u Hrvata. Jači si od svih menađera i javnih gurua burze.
Nama preostaje skinuti kapu do poda i kupiti ono što predložiš za iduću godinu. Neka uspiješ pola od ovogodišnjeg svakom normalnom dosta.

Nek te čuva dragi bog. I prijatelja Dejavue.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Čestitke svima koji su ovu virtualnu igru prepoznali od početka, a poseban pozdrav našem dargom i nesebićnom kolegi dejavu.
Čestitke kolegi ides, mada još nije gotovo, ali nitko od nas nije fond da ruši izbor njegovoih dionica kao što to rade fondovi da bi imali što bolji rezultat na kraju godine..
Nije lako godinama pokoravati CROB, a još lijepše je to ralizirati u stvarnosti.
Ugodno je bilo pratiti uspone i padove među prvih 5 u ovoj igri od početka godine i sjetite se ponekad osjećaja neizvjesnosti u iščekivanju nove tablice.
Sretan Božić i puno uspjeha svima u 2008.g

Najbitnije u ovoj igri je to da svi ostali koji ne sudjeluju mogu izvuci veliku koristi iz portfelja koje ovdje stavimo…
Pogledajte gdje i kako visoko se nalazi Verzija2…a to je najcesci izbor dionica od strane igrača u 2007 godini.
Preko 66% prinosa, a ni orao ni kopao, samo kopiras!
To je nasa korist, to treba gledati…Da vecina ovdje sigurno pogodi dionice sa najvecim prinosima.

Cestitke svima…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close