10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam zaboravio, kakav je bio dogovor? sta dobiva pobjednik za 2007? [undecid]

Slavu i cestitke forumasa[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

jos samo pola mjeseca…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ulazimo u završnicu i sad kad je najnapetije trebaš više ažurirati [wink] inače svaka čast za trud [thumbsup]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Idemo lista, pa da čestitamo pobjedniku [thumbsup]

Evo i lista 😉
Malo sam bio zauzet, isprike…[proud]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

cestitke kolega ides!!!

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


cestitke kolega ides!!!

Hvala!

Treba to pokušat ponovit ove godine!

Ides!

Prava si faca!
Od srca čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

La vita e bella!


Ides!

Prava si faca!
Od srca čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Hvala, ove godine u portfelj ide i jedna od tvojih dionica, DIOKI, ako se ne varam!

Mislim da možemo več sada čestitati kolegi Ides na prvome mjestu u ovoj dosta teškoj godini! Zaista čestitam i želim ti bar dva puta veči procenat u sledečoj godini[thumbsup] a naravno i svima nama[wink]

[emo_cool]

Ides majstore, cestitam na glatkoj pobjedi ! Kad narastem, zelim biti kao ti[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

pridruzujem se cestitkama, svaka cast!!!

IDEMO AP AP

New Report

Close