10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Predlazem da krenemo sa 15.12.

A da otvorimo i novu temu za 2008? [undecid]
Tko će se snaći ovdje za godinu dana??

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.

[cool]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Imate na lezerno ……………prijedlog,da svi uplatimo po 50 kn………….te da se ta lova dodjeli pobjedniku za 2008,satavimo portfelj,predamo i cekamo,cekamo,cekamo……..Moze i neka nagrada za kolegu Dejavue,ipak se covjek zajebava sa svime ovime……………………[proud]

evo i link gdje se to predlaze: http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3490&pg=1&#post343215

ali, ne bih se s time slozio, i cini mi se da se nece sloziti PD uredinistvo (moderatori), naime vidio sam da je PD skroz na pocetku ovog foruma dao neko natjecanje s nagradama koja ce dionica najvise porasti
na na kraju su ako se ne varam odustali zbog navodnih malverzacija (?!)
evo i link
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=775&pg=1

isto tako je bio primjer virtualne burze (znam da ima na FIMI, i jos par) gdje su neki umjetno podigli cijene na nekim dionicama da bi se pokazali kao maheri i osvojili priznanje i nagrade, pa je i to modificirano

s te strane, ako ce biti nagrade, moze se posumnjati da moze biti odredjenih manipulacija, jer ovdje ima jakih igraca koji mogu neke dionice bez problema podignuti (ali i spustiti) ako zele, ja vjerujem da ako bi trka bila neizvjesna za par postotaka, da bi ego proradio i da bi se pred kraj godine moglo dogoditi zanimljivih stvari (naravno, prvi test ce nam biti ove godine, imamo jos mjesec dana da vidimo sto se dogoditi)

moguce da PD zabrani natjecanje na forumu jer njih mogu upozoriti neke druge institucije, zato predlazem da jos uvijek bude to ovako neformalno, a pobjedniku neka se uruci pokal mreich (kako je kolega asdfgh123 predlozio) ali da to bude recimo na okupljanju i da se nakndano privatno financira od strane forumasa, naravno ako se dogovorimo oko nagrada

sto se tice za kolegu dejavuea on je to sam rekao da to voli raditi i da mu nije problem, no svakako se mozemo na trudu kompenzirati nekim znakom paznje ili nesto slicno

ja mozda i ne bih ovo smio komentirati jer sam prosle godine odbio sudjelovati, no ove godine mozda i dam favorite, jer je ipak ego proradio, posebno kad vidim istaknute i cijenjene forumase kako su nisko zavrsili…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

evo mojih top 10 za 2008. :

ATPL-R-A
JDPL-R-A
TNPL-R-A
BLJE-R-A
PTKM-R-A
ATLN-R-A
DDJH-R-A
JDKM-R-A
KOEI-R-A
INA-R-A

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Novu temu i ja predlažem.

…..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dejavue!

Daj se uključi u raspravu na temi:
Vaš link

[smiley]

La vita e bella!

Vec jesam 🙂
Hihihi 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo mojih deset favorita za 2008.g., prošli put nisam sudjelovao, a sad jedva čekam
MNDS
FNVC
TNPL
SLPF
ARNT
PTKM
ZDNK
KOSK
IGH
INGR
[thumbsup]

Kuna po kuna do milijuna

medoštedo otvoren ti je novi topic

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3536&pg=5

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

…..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ja sam zaboravio, kakav je bio dogovor? sta dobiva pobjednik za 2007?

[undecid]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

New Report

Close