10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da se kolega Posejdon tjesi stvarnom zaradom 😉 Bolje to nego virtualnom 😉 A i uvijek mu ostaju ribice za utjehu 🙂

Sve znaš, ne treba niti slova dodati! [smiley2]

La vita e bella!

…..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kad počinje nova runda da se i drugi uključe 🙂 ?


Kad počinje nova runda da se i drugi uključe 🙂 ?

I ja se pridružujem pitanju. Od kada se mogu davati ponude?

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

uh uh uh , malo sam pogledao tablicu sa stanjem nakon duzeg vremena i moram priznat da su me pojedinci jako jako razocarali .mislio sam ih sada nabrojat ali necu iz razloga da se nebi netko nasao prozvan a nije fer iz samog razloga jer se i ja nisam prikljucio u prognozu.sa druge strane neku su me pozitivno iznenadili .jedva cekam da krene sastavljanje “virtualnog” portfelja za slijedecu godinu pa se prikljucim ekipi [smiley]

Evo i ja malo pregledao tablice i iznenadio se oni koji se prave jako pametni i da sve znaju jako nisko na ovim tablicama a oni skromni visoko.
Evo i ja se pridružujem pitanju kad će početi sastavljanje za iduću godinu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

to je zato što velik broj nas uopće nema niti je ikada imao velik broj dionica iz virtualnog portfelja.


to je zato što velik broj nas uopće nema niti je ikada imao velik broj dionica iz virtualnog portfelja.

Jesi se odmah pronašao, pa nema veze, glavno da ti u stvarnosti zarađuješ.
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[shocked] a u ožujku sam bio na 74% [bye]

Imate na lezerno ……………prijedlog,da svi uplatimo po 50 kn………….te da se ta lova dodjeli pobjedniku za 2008,satavimo portfelj,predamo i cekamo,cekamo,cekamo……..Moze i neka nagrada za kolegu Dejavue,ipak se covjek zajebava sa svime ovime……………………[proud]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

…..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Predlazem da krenemo sa 15.12.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close