10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

……….

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

………….

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kad će novi izvještaj ?
Sad je baš zanimljivo.

………………….

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Prestrašno! [smiley16]

La vita e bella!

…………………

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

sad kad vidim kako su neke renominiranije kolege na forumu zavrsile dosta nisko malo mi je zao sto nisam ja dao svoje “favorite”… (ok, znam, tu sad radi moj ego…)
vjerovali ili ne da sam tada dao svoj popis 10 dionica sad bih bio na 10. mjestu s prinosom od 58,62%…

kad vidim gdje je kolega posejdon zavrsio…uh….[smiley7][smiley9][smiley15]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Mislim da se kolega Posejdon tjesi stvarnom zaradom 😉
Bolje to nego virtualnom 😉
A i uvijek mu ostaju ribice za utjehu 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

…..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

……………

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


sad kad vidim kako su neke renominiranije kolege na forumu zavrsile
dosta nisko malo mi je zao sto nisam ja dao svoje “favorite”… (ok,
znam, tu sad radi moj ego…)
vjerovali ili ne da sam tada dao svoj popis 10 dionica sad bih bio na
10. mjestu s prinosom od 58,62%…
kad vidim gdje je kolega posejdon
zavrsio…uh….[smiley7][smiley9][smiley15]

Tješi se ti samo strategu…pogledaj dionice o kojima pišem i pogledaj koje su mi u natjecanju pa će ti biti jasno da ipak nije svatko mislio da će njegove dionice biti najjače u ovoj godini. ja sam odabrao nekoliko a ostale mi je ponudio uvaženi dejavue i ja sam rekao da se slažem. makar, ne bih se bunio da sam recimo imao croatia osiguranje u svojem portfelju. A mislim da većina više niti nema dionice koje su naveli…

New Report

Close