10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

………….

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

…………………

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

da li vam se poklapa stvarni prinos vaseg portfelja s ovim prinosom u tablicama? barem priblizno?

ja sam tu negdje, mada mi je trenutni portfelj razlicit od ovog onda prijavljenog [smiley9][smiley2]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Ja jos uvijek u portfelju imam 7 od 10 dionica koje sam naveo ( nemam 8. i 9. 10.).
Puno se mijenjalo toga ove godine…Moram priznati da su mi veci prinos donjele neke dionice koje nisam ovdje naveo…no ipak nisam odustao od targeta na dionicama iz portfelja navedenog u igri.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

…..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Slatka, čestitam na ulasku u TOP 10.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

g. Mreich

čestitam na izabiru IPKO trenutni broj 1 (je li CRLL više narastao?)
čestitam na prvom mjestu, svakako ste zaslužili
[smiley16]

Heaven or Las Vegas


Slatka, čestitam na ulasku u TOP 10.

hvala, hvala… i ja vama čestitam na prvom mjestu !!!
( još samo da mi i TEP poraste iako ga nemam u tablici al’
ga zato imam u portfelju…)


Sad bi stavio na listu Međimurjebeton i nebi me začudlo da se probije već do kraja godine među prva tri a za 2008 mi je apsolutni favorit.

Ne prati ovu temu, ali evo vam moj post od 30.08.2007. Dionica je bila oko 80-90 kn, sad je 450 kn.[smiley2]

He he he! nadjite takvu za sljedecu godinu kolega…i prvi ste 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

………..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

………………………

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close