10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poklanjam jednu Jamnicu.

No respect

Podržavam!!!!
IPKK [smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


… Samo, čini mi se da nažalost, niti onda nije bilo rezultata. [smiley10]

Čuj, dobre ideje nikada ne umiru. [smiley2]
A njima se i često vraćamo.
Sada je prednost ta što se bliži kraj godine.
Povrh svega, Burzovni leksikon još nije izašao iz radionice Poslovnog Dnevnika, iako je bio najavljen za ožujak, pa time ta nagrada postaje još zanimljivija.
Bumo videli hoće li prijdlog ugledati svjetlo dana…

Vjeko???

La vita e bella!

pounje

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pounje

Sve sam čekao tko će ovo reći. Cicijo.

No respect

prvo ju moram kupit doduse..[smiley2]..ajd dobro onda llrb.. ona mi se smilila nekako..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


fazan: ” Ajme majko, jednom sam bio s 10-ak ljudi s foruma. Koje su se tu priče vrtile … pecaroši su mala djeca za nas. Podržavam druženje bez obzira na povod. ” Vidim da ste si jako vjerovali! jeste se ikad vise nasli[smiley11]

Ne kužim što si htio reći?!?!

I love the Smell of Profits in the Morning

Pa ono…ribicke price…jeste se jos nasli da ih pricate ili su sve prvi put ispucane[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

evo nas opet

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

zavrsila korekcija, Dejavue je odma bolje volje i onda mi svakodnevno dobivamo stanje.

a sta smo se ono dogovorili na pocetku da pobijednik dobiva?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

..čovječe ! Ne mogu vjerovati da ste svoje portfelje otvorili javno na forumu !!!!

PA OVO JE GENIJALNO ! kAJ ĆE TI ANALITIKA I POLITIKA, IZVJEŠĆA I FILOZOFIJE….

Sve piše crno na bijelom- ne moraš izmišljati toplu vodu , nemam riječi… Ja mizdim radi gluposti,
i nemam živce dočekati i otpratiti tri glupe korekcije, a VI STE SVE TO IZDRŽALI …. nemam riječi !
Svi ste pobijedili , ovi u BB su bokci !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

evo jos…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close