10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

s ovog foruma?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


s ovog foruma?

Ne, sa Iskrice….

Pa s ovog.

No respect

ja sam recimo upoznao jednu ribu preko iskrice.. nikad vise..
a ovdje ima par ljudi koje mislim da bi bilo zanimljivo upoznat..

s kim si se vido fazan, ak nije tajna?

mozda bi bilo ok otvoriti neki topic tipa tko se zna uzivo odavde.. no opet bi se javilo hrpa ovih s 1000%nim prinosima pa vjerojatno nema smisla..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Od svega je najbolje kada ovdje upoznaš neku tipicu, a kada ju sretneš, shvatiš da ju već znaš s Iskrice.[smiley1]

Čuo sam da je bilo i takvih situacija.

La vita e bella!

Što to vama jutros raste,dionice… ili iskrice…,srećom da me tamo nema…[smiley1]


Od svega je najbolje kada ovdje upoznaš neku tipicu, a kada ju sretneš, shvatiš da ju već znaš s Iskrice.[smiley1]

Čuo sam da je bilo i takvih situacija.

ja sam ti posejdone na kratkom lancu.. [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Dejavue: ” SLK…igral bus sa 9 dionica, a dijelilo ti se bude sa 10 [smiley1]… ” Može, opet ću vas pomest sa dokapima. [smiley1]

Da si pravi, pomeli bi mi NJIH zajedno…a ne ti sam…[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kada smo već kod ideja za nagrađivanje sudionika ove naše igre, podsjećam da sam još davnog 24. 1. 2007. predložio sličnu inicijativu.

Evo mog tadašnjeg prijedloga:
Vaš link

Možda je vrijeme da se po ovom pitanju i pokrenemo.

La vita e bella!


Ajme majko, jednom sam bio s 10-ak ljudi s foruma. Koje su se tu priče vrtile … pecaroši su mala djeca za nas. Podržavam druženje bez obzira na povod.

Vidim da ste si jako vjerovali! jeste se ikad vise nasli[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Kada smo već kod ideja za nagrađivanje sudionika ove naše igre, podsjećam da sam još davnog 24. 1. 2007. predložio sličnu inicijativu. Evo mog tadašnjeg prijedloga: Vaš link Možda je vrijeme da se po ovom pitanju i pokrenemo.

Sjecam se toga…dobar je prijedlog!
A sto kazete na ovaj!:
Ja bi da pobjedniku da svatko svoju najdrazu dionicu 🙂
Ja cu BLJE, plavi ce INGR…sto ces ti Posejdone[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Đuru, naravno! [smiley2]

La vita e bella!


Kada smo već kod ideja za nagrađivanje sudionika ove naše igre, podsjećam da sam još davnog 24. 1. 2007. predložio sličnu inicijativu.

Evo mog tadašnjeg prijedloga:
Vaš link

Možda je vrijeme da se po ovom pitanju i pokrenemo.

Svaka čast, kolega. Pojma nisam imao za ovu vašu inicijativu, promakla mi je.
Zapravo sam u to vrijeme bio van Foruma pa i investiranja, i nisam niti pratio.

Samo, čini mi se da nažalost, niti onda nije bilo rezultata. [smiley10]

No respect

New Report

Close