10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska 10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Super .. odlično :))

He he he! vidim da prijedlozi samo sijevaju! Svidjaju mi se ideje…obje…i od plavoga i od SLK.
Imam dojam da bi malo ljudi doslo..ono…100 nickova, a 5 ljudi…ne bi pobjednik imao puno troskova[smiley11][smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


He he he! vidim da prijedlozi samo sijevaju! Svidjaju mi se ideje…obje…i od plavoga i od SLK. Imam dojam da bi malo ljudi doslo..ono…100 nickova, a 5 ljudi…ne bi pobjednik imao puno troskova[smiley11][smiley1]

Ma ne, kolega koji je imao 40-tak nickova više ne piše ozbiljno na forumu, ima još 3-4 nicka koji se povremeno jave ali ništa ozbiljno.
Mislim da bi nas se skupio poveći broj.
Jedino je pitanje ako netko ne želi da ga se registrira.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koji neželi neka i ne dođe…[smiley1]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Koji neželi neka i ne dođe…[smiley1]

Tako je.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Meni sve odgovara 🙂
Bitno je da se pije MLDN portugizac[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ja sam jedan nick a vrijedim za 10-oricu…

inače, ovu godinu sam poptuno podbacio (i u tablici i u realnosti) – iznenadila me građevina i brodari kasnije tako da mislim pošto će mi biti treća godina ovdje da je vrijeme da se i ja uozbiljim i pokupim štogod od svih vas (pogotovo onih najboljih koji će ćastiti zbog pobjede)

ja bi stavio da prva trojica časte [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Ma bitno je da se casti 🙂
Ne bi bilo lijepo zapostaviti i zadnjega 🙂
Pa nek i zadnji casti 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Meni sve odgovara 🙂
Bitno je da se pije MLDN portugizac[smiley11]

Ja ću radije piti vino. [smiley11]

No respect

SLK…igral bus sa 9 dionica, a dijelilo ti se bude sa 10 [smiley1]…


Dejavue: ” Meni sve odgovara 🙂 Bitno je da se pije MLDN portugizac[smiley11] ” Ja ću radije piti vino. [smiley11]

SLK…igral bus sa 9 dionica, a dijelilo ti se bude sa 10 [smiley1]…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ajme majko, jednom sam bio s 10-ak ljudi s foruma. Koje su se tu priče vrtile … pecaroši su mala djeca za nas.

Podržavam druženje bez obzira na povod.

I love the Smell of Profits in the Morning


SLK…igral bus sa 9 dionica, a dijelilo ti se bude sa 10 [smiley1]…

Može, opet ću vas pomest sa dokapima. [smiley1]

No respect

New Report

Close