Pusić: U Hrvatskoj nakon dugo vremena okrenuti ekonomski i politički trendovi

Naslovnica Forum Komentari članaka Pusić: U Hrvatskoj nakon dugo vremena okrenuti ekonomski i politički trendovi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Potvrđen je trend da se tijekom vlasti SDP daleko najviše nabilda vanjski dug. Trenutno kod Kukurikovaca 18,7MLRD EUR do travnja 2015, do tada je rekorder bio Ivo-odlučno-možda Račan koji je digao dug sa 8,8 na >20 MLRD EUR.
Hoće li se naći neki novinar ili voditelj da razgovara objektivno činjenicama a ne prepisuje ove pamflete???
Ova Vlast već 3 godine daje copy-paste izjave, 95%svega što kažu stalno ponavljaju i nema veze s realnošću.

Jel to ona priča kad je HNS tvrdio činjenicu po činjenicu kako oni imaju čvrsti plan kako zaposliti 150 000 ljudi??? od toga je prošlo 10+ godina… pametnom dosta.

Ishlapljela starica.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

O “refašizaciji hrvatskog društva” govori kćer sudca koji je bio sudac Antifašist u NDH , i vjerojatno 4 godine osuđivao antifašiste ?

ČASNA OBITELJ VESNE PUSIĆ:
http://www.dnevno.hr/vijesti/info/107376-prosinacke-zrtve-casna-obitelj-vesne-pusic.html [dnevno.hr]

OTAC EUGEN PUSIĆ U NDH ISPOD TEPIHA:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Eugen_Pusi%C4%87 [hr.wikipedia.org]

BRAT ZORAN PUSIĆ U JNA ISPOD TEPIHA :
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/96250-vesna-terselic-i-zoran-pusic-su-kretenski-duo-od-kojeg-se-narodu-povraca.html [dnevno.hr]

VESNA PUSIĆ ISPOD TEPIHA:
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=23920:josip-jurevi-prilozi-za-suoavanje-s-avolskim-krugovima-i-igrama&catid=76:gost-kolumne&Itemid=350 [hrsvijet.net]

.

Zla baba Jaga opet prodaje demagogiju (srećom još kratko)!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Potvrđen je trend da se tijekom vlasti SDP daleko najviše nabilda vanjski dug. Trenutno kod Kukurikovaca 18,7MLRD EUR do travnja 2015, do tada je rekorder bio Ivo-odlučno-možda Račan koji je digao dug sa 8,8 na >20 MLRD EUR.
Hoće li se naći neki novinar ili voditelj da razgovara objektivno činjenicama a ne prepisuje ove pamflete???
Ova Vlast već 3 godine daje copy-paste izjave, 95%svega što kažu stalno ponavljaju i nema veze s realnošću.

Andy već jednom si pisao na tu temu a da nisi dobro proučio materiju pa i ti daješ copy-paste izjave vidi ispod

Vaš link …



Potvrđen je trend da se tijekom vlasti SDP daleko najviše nabilda vanjski dug. Trenutno kod Kukurikovaca 18,7MLRD EUR do travnja 2015, do tada je rekorder bio Ivo-odlučno-možda Račan koji je digao dug sa 8,8 na >20 MLRD EUR.
Hoće li se naći neki novinar ili voditelj da razgovara objektivno činjenicama a ne prepisuje ove pamflete???
Ova Vlast već 3 godine daje copy-paste izjave, 95%svega što kažu stalno ponavljaju i nema veze s realnošću.

Andy već jednom si pisao na tu temu a da nisi dobro proučio materiju pa i ti daješ copy-paste izjave vidi ispod

Vaš link …
[/quote]

Davno sam naučio da partizanski udžbenici lažu do neba (recimo Jasenovac 700 000 žrtava a ne stvranih 20-25 000). Tvoje područje je 1945-1991 i zadrži se gdje pripadaš.

Hdz i Sdp su nas zadužili najviše što su mogli. Da su mogli više ne bi se ustezali ni prvi ni drugi.
Međutim sad je sdp na vlasti i nemilice nas zadužuje prvenstveno iz svjetonazorskih razloga, zbog borbe za novu pravdu u kojoj neće biti krupnih kapitalista, privatnog vlasništva i osobnih sloboda. Svemoćna država i partija na vlasti kontrolirat će nam prihode i rashode, ulagat će umjesto privatnika i dijelit će društveno bogatstvo u skladu s partijskim višim ciljevima.
A nama viču drž te lopova hdz vas je pokrao, a mi vam pokušavamo pomoći, a to košta.
Hdz ovi lopovi su obični kokošari u usporedbi s ovima.

sad je sdp na vlasti i nemilice nas zadužuje…A nama viču drž te lopova hdz vas je pokrao, a mi vam pokušavamo pomoći, a to košta.Hdz ovi lopovi su obični kokošari u usporedbi s ovima.

Oni koji stalno viću : “Držte lopova” uvijek su najveći lopovi.
Vidjet ćeš kada se promjeni vlast i kad Novi otvore ormare a ormari puni kostura.
Jao si ga nama.

.


Davno sam naučio da partizanski udžbenici lažu do neba (recimo Jasenovac 700 000 žrtava a ne stvranih 20-25 000). Tvoje područje je 1945-1991 i zadrži se gdje pripadaš.

Vidi vidi kako se duri kad se uhvati.
Ja ne znam tko je spominjao udžbenike i partizane ali ja nisam. Ako ti se takve stvari pričinaju nemoj smanjivat doze litija, a postoje i institucije (žuta zgrada na zapadu Zagreba) i ljudi specijalizirane profesije koji ti donekle mogu pomoći ali samo donekle u tvojoj dijagnozi. Postoji i “posebna grupa slatkiša” koja bi ti mogla pomoći npr haloperidol, ili levomepromazin
Na kraju ja samo kažem da si jedan običan HDZ-ov troler i njihov budući uhljeb ako kojim Kara Marko dođe na vlast koji se pod krinkom “domoljuba” nada da će dobit ili posao ili tvornicu ili poziciju ili pak možda dionice.
Za kraj Andy uhvati se motike i probaj (a i može se) pošteno zaraditi za kruh.


Oni koji stalno viću : "Držte lopova" uvijek su najveći lopovi.
Vidjet ćeš kada se promjeni vlast i kad Novi otvore ormare a ormari puni kostura.
Jao si ga nama.

Slažem se da ti koji ponavljaju “Držte lopova” među njima si i ti stalno ponavljaš to iz teme u temu
vidi link
Vaš link …

tako da uopće ne sumnjam da si lupež kra-de-ze-ovski onda još za avatar staviš anđele licemjeran si do bola

New Report

Close