Industrijska proizvodnja posrnula neočekivanih 2,8 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Industrijska proizvodnja posrnula neočekivanih 2,8 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

PA KAKVI SU TO ANALITICARI KOJE JE IZNENADIO PAD INDUSTRIJSKE PROIZVODNJE , PA TO TREBA TESKA B.ALA BITI DA NEVIDIS DA SE NISTA NE RADI SAM SE UVAZA I ONDA SE NADU STRUCNJACI KOJI KAO NESTO ZNAJU I NJIH ZAMISLITE IZNENADI PAD.ANALITICARI MOJI KUPITE SI 2 KOZE ODITE PASTI JER TO JE JEDINO ZA VAS.SAMO PAZITE DA NEIZGUBITE 1 OD DVIJE ,KAKO BI HRVATSAKA NAPRIJED ISLA SA OVAKVIM BISERRIMA

ostajemo-bez-industrije

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ostajemo-bez-industrije/724518.aspx

.

zbilja neocekivano, shokantno

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

da je Hep i HNS glasao za PSN vezano za DIOKI-DINA-LNG ,sada bi imali rast oko 2,8% i mogli bi se pohvaliti rezultatima…

Milanovićeva vlada mogla je srezati troškove i birokraciju i uložiti u proizvodnju i obrazovanje, ali nije imala hrabrosti.
V.Matijašić.

Mogla je Vlada srezati i troškove i birokraciju.
Ali nije htjela.
Jer previše je onih koji žive kao Paraziti priključeni na Državne Jasle.
Zato su i izabrali Kukuriku vladu jer su bili sigurni da im neće srezati povlastice.
Zato su i nastavili uništavati Realni sektor prevelikim porezima i lažući da smanjuju poreze.
Svi pokazatelji su im u padu .
Jedino raste broj nezaposlenih.
Danas ima 377.000 nezaposlenih !
Koje priznaju !
Vjerojatno ima 100.000 nezaposlenih koje vlada ne broji.
Tko zna koliko je mladih školovanih pobjeglo iz Lijepe Naše trbuhom za kruhom ?
Večina Hrvata je zadovoljna ovom Kukuriku Vladom .
Vidite da se nitko ne buni – svi šute – znači zadovoljni su .

.

Moja nepismena baka (80), barem za mene, najbolji je mogući ekonomski analitičar. Svaki put kad se vrati s obilaska tržnice kaže mi: “Sinko nije dobro i ne može biti dobro!”. Svaki putkad sluša premijera i ministre pita me: “Sinko imaju li oni djecu?”. Vrlo pouzdana mi je i kod kratkoročnih vremenskih prognoza, ali to već nije tema za Poslovni…

New Report

Close