IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom na najavu potencijalne kupnje udjela, ova bi dionica mogla postati zanimljivija tržištu… saznanja, savjeti, mišljenja? [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

trenutni skok 21%, po 265 kn nema više prodaje

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

vrlo se bro diže K: trenutno na 280

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Već sam u IMZV godinu i pol, prije godinu dana već sam prodao po 300, poslije kupovao sve više uz povremene prodaje. Konačno danas mi je već otišlo 20% komada na 250, a ostatak čeka na 300.
Ne žurim dakle s prodajom iako je cijena već malo popustila. Bit će to dobro.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ode imzv na 299kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

bas je zanimljivo. evo k/p

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

+34,4% [smiley2] jos da sam uskocio u nju [smiley3][smiley3]

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Očito netko zna cijenu otkupa od malih dioničara. Da li je to 300? Možda je i više kad su skinuli sve do te cijene.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

danasnji promet [smiley2]

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Da, netko nije mogao čekati pa je skinuo tisućicu u zadnjih pola sata. Moglo bi tu biti još svašta. Pitanje je maknuti se s prodaje (300) ili pustiti da to netko skine?
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Mogli su i jučer skinuti sve na 300 ali nisu. Sada je kupnja na 300. Maknuo sam se na vrijeme i čekam na višoj cijeni. Ide to još gore. Samo nekretnine vrijede više od ove cijene.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close