Na Zagrebačkoj je burzi i prošloga tjedna promet bio mršav zbog opreza investitora u vezi situacije u Agrokoru i obustave trgovanja dionicama iz sastava tog koncerna, pri čemu je Crobex indeks pao na najnižu razinu od rujna prošle godine.
Crobex indeks prošloga je tjedna pao 1,01 posto, na 1.885 bodova, najnižu razinu od 20. rujna, kada je iznosio 1.884 boda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.prometi na SZE će i dalje opadati dok se ne vidi hoće li vlada opstati… no bila bi prava šteta da vlada padne uz ovakve vijesti
http://www.24sata.hr/news/pali-su-dug-i-deficit-hrvatska-je-konacno-dosla-na-pravi-put-524471
E mršav ……… evo da netko voli i nešto “DEBELO”
najbolji rizik protiv pada vrijednosti dionica, je kupovati jeftino.
Uključite se u raspravu